Jak to bude dál

30. března 2013 v 15:21 | Morticia Lehtonen, Amaranthes Lví Srdce a další |  O blogu
Od prosince tu nikdo nebyl a protože adminky mají plno práce, ani dál nebude. Nikdo jiný sem (až na vyjímky) už skoro články nepřidává, ale zároveň nikoho do přidávání nemůžeme nutit. Když tedy nepřidávají články adminky, členové a ani "náhodní kolemjdoucí", nepřibývá sem nic a blog je tím pádem mrtvý.

Šly jsme do toho s nadšením a plánovaly, že to tu bude fungovat a blog bude k něčemu - bude ku prospěchu. Jenže to by fungovalo jen tehdy, kdyby sem vůbec někdo přidával, ovšem nikdo nemá čas. Člověk by řekl, že se vždy někdo, kdo má čas, najde (což jsme si také myslely, jinak bychom blog nezakládaly), ale vypadá to, že alespoň tento rok má příliš málo času každý. A protože my to respektujeme, nikoho nenutíme přidávat. Bohužel to má tedy ten následek, že sem nepřidává vůbec nikdo. Proto jsme se rozhodly blog zrušit. Všechny adminky to opravdu velice mrzí, ale jaký to má smysl, když nikdo nemá na psaní článků čas?


Ale nic nemusí být tak černé, jak se zdá. Idea je totiž taková, že blog zrušíme, ale skupinu a stránku na facebooku necháme, stejně jako necháme e-mailovou adresu. Minimálně ale skupina a stránka na facebooku projdou jistou změnou.
  • Skupina na facebooku se změní na stránku pro blogery a blogerky se zálibou v tvrdé muzice. Každý, kdo bude členem skupiny, bude smět přidávat články publikované na svém blogu se zárukou toho, že do skupiny nebude patřit nikdo, kdo tvrdou hudbu neposlouchá. Bude to jako facebookové AK, ale nebude hrozit, že by se tam byť na týden dostali lidé jako Lotty Biondi, takže nikoho nebudou otravovat bezduché články o pěti řádcích a věcech, které buď nikoho nezajímají, nebo to už každý ví, protože nikdo z adminek by do skupiny nepustil někoho tupého jak bota jen kvůli výstřihu :-)
  • Stránka se změní na stránku věnovanou tvrdé hudbě. Naštěstí je tu možnost buď přes statusy nebo příspěvky do diáře přidávat i nějaké články, takže pokud bude čas, vždy něco zajímavého přibude. Takové příspěvky by se týkaly subkultur, informací o kapelách, hudebních novinek, zajímavostí - vlastně čehokoliv, co bylo tady, jen by takové příspěvky byly asi kratší. Samozřejmě bude moci přidávat každý, kdo bude chtít a nebude se stydět - stačí poslat odkaz na článek ne blogu nebo poslat ke zveřejnění text. Výhoda je taková, že každý mě se vždy hned o všem dozvěděl, protože by měl stránku ve feedech (pokud by si to nezablokoval), čímž by se všechno podstatně usnadnilo. Na facebook navíc lidé chodí častěji než na blogy ;-)
  • E-mail blogu by zůstal nezměněn - v případě, že by to nešlo na facebooku, by se tam zasílaly texty ke zveřejnění, odkazy nebo návrhy a stížnosti (jen doufám, že těch stížností by bylo co nejméně) ;-)
Tímto bych ještě požádala všechny, kdo sem publikovali nějaký článek, aby si jej případně zálohovali. Skupinu najdete ZDE a stránka je ZDE.
Doufám, že pro nás a zrušení blogu budete mít pochopení - nás to totiž mrzí stejně, ne-li víc, jako vás ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama