Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 14:30 | Morticia Lehtonen, Amaranthes Lví Srdce a další |  Admini
Tímto bych všem členům i čtenářům popřála i za ostatní adminky veselé Vánoce, hodně dárečků, hlavně pohodovou atmosféru a splnění všech vašich nejtajnějších přání (pokud si teda nikdo nepřeje něco jako "Ať Morticii při večeři zaskočí kost a ona se udusí" ). Užijte si krásnou vánoční atmosféru, pořádně si odpočiňte, neuduste se kostí z kapra a zkrátka a dobře si svátky užijte .

Takže za všechny adminky ještě jednou: Veselé Vánoce; Veselé Vianoce; Hyvää Joulua; Merry Christmas a Frohe Weihnachten

Od Amaranthes: Předem bych se všem chtěla omluvit za nedostatečnou aktivitu tohoto blogu. Věřte mi, že když člověk studuje, pracuje a ještě k tomu je v maturitním ročníku, tak toho času moc nemá. Omluva patří i žadatelům o členství v klubu, na jejichž žádosti jsem nestihla odpovědět. Pokusím se obojí napravit během svátků.

Chtěla bych všem popřát krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně pohody. A samozřejmě také šťastný nový rok 2013, hodně úspěchů a radosti (třeba i z navštívených akcí či nových desek od svých oblíbených kapel).
Nebudu tak morbidní, jako přede mnou Morticia - kapry nechte v rybnících. Není to výhodné ani pro ty chudáky, kteří umřou jen kvůli tomu, aby se někdo na Štědrý den najedl, ale ani pro Vás, v případě, že Vám kost zůstane někde trčet v puse. Takže stop sadismu na kaprech (kuřata na řízky umírají pravidelně, takže..). .
Krásné heavymetalové Vánoce, hodně vydařených koncertů a desek do nového roku!


Tématická hudba samozřejmě nesmí chybět
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama