Měla bych se trochu představit :)

1. října 2012 v 20:36 | Kirma |  Kirma Lee
Zdravím :)
jelikož v poslední době Darkness Club trochu zaostává, byla jsem přijata jako adminka pro takové obživení-ale hlavně tu budu jako adminka za subkulturu gothic. Myslím, že bychom byly nerady, kdyby to tu pomalu vymíralo-a byla by to vážně škoda.

Samozřejmě noví členové se budou přijímat dále, uvítáme klidně i vaší vlastní tvorbu-různé články, úvahy, boření mýtů u různých subkulturách a podobně. Bohužel se setkáváme s čím dál více lidma, kteří některým subkulturám vůbec nerozumí, ale přesto se k nim hlásí-k nejčastějším případům patří asi gothic (v poslední době se pozérství v této subkultuře rozmohlo ve velkém), metal a EMO. Samozřejmě by se jich našlo více, ale u těchto je to asi nejrozšířenější. Schválně, kolik dnes najdeme pozérských blogů o těchto subkulturách a jaké ,,pitominy,, tam dnes píšou lidé, kteří o tom neví vůbec nic. Anebo něco málo.

Mým úkolem je hlavně seznámit lidi pořádně s gothic subkulturou-samozřejmě nejen s ní. Je lepší bořit mýty a pozérské plky, a vědět o pravdě kolem subkultur, než aby lidé slepě věřili všemu, co se na internetu zjeví. Všimli jste si třeba, na kolika stránkách jsou napsána pravidla pro EMO? Samozřejmě naprosto nesmyslná a bezcílná. Nebo kolik se objevilo falešných informací o metalu, či již zmíněném gothic. Myslím, že ta většina, která těmto stylům rozumí, si musí trhat vlasy a co víc-musí je to štvát. Najít na každém druhém blogu, že gothic se vyvinul z metalu je opravdu na nebevolající.

Samozřejmě nikdo není expertem v subkulturách. Ani já ne. Nikdo nejsme dokonalí, a třeba i já sama udělám nějakou tu chybu v článku, nebo podobně. Kdybyste našli nějakou chybu, měli nějakou poznámku, nebo chtěli něco poopravit, stačí mi říct. Chyby prostě byly, jsou a budou. O tom nikdo nepochybuje.

Amaranthes, Morticia, Ivuše a já věříme, že se The Darkness Club zase naplno rozjede a že se najde ještě víc příslušníků různých subkultur, kteří o ní něco ví. A jak už jsem zmínila, posílejte články, úvahy, vaší tvorbu, cokoliv. Velmi rádi to uvítáme.

S pozdravem hezkého dne,
Kirma Lee

Články můžete posílat na mail:

thedarknessclub.blog@gmail.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama