Hello, freaks

16. června 2012 v 23:49 | Adminka A25 |  O blogu
Vítám vás na blogu, který je věnován všem podivným kreaturám a členům nějaké subkultury. Zatím jsem tu jen já, ale to se co nevidět změní, protože založení tohoto blogu nebyl pouze můj nápad a jsem domluvená s pár přeteli, kteří k nějaké z "temných" subkultur patří, že se snad taky zapojí. Tedy minimálně u jednoho ze svsých přátel jsem si tím jistá.
Zatím je tu trochu zmatek a nevím, jak to bude s rubrikami, ale nějaké rubriky jsem už vytvořila, protože mám takovou jednoduchou představu toho, jak by to tu mělo být poskládáno. Ostatně nebýt toho, není tu ani tento design, ale tento tu bude jen dočasně a to už jen třeba proto, že je to design starý asi půl roku. Ale i přesto, že není nic moc, na začátek je dobrý a aspoň jsem ho neobjednávala zbytečně. Nový design by se tu měl objevit snad v průběhu jednoho měsíce, ale zatím nemám času, takže ani článků moc nečekejte. Navíc mám i osobní blog, který nemůžu jen tak zanedbávat ;-)

Jinak jak už jsem napsala - toto je blog o subkulturách a je věnovaný jejich členům, ale zas nečekejte, že tu najdete články o jiných subkulturách, než je metal, rock, gothic, emo a podobně. Byla bych ráda, kdyby tento blog pomohl nejen spojit lidi s podobnými zájmi a vkusem, ale také pomohl aspoň trochu změnit názory jiných na některé subkultury (hlavně co se týče různých mýtů). Články sem nicméně bude moci psát kdokoliv, kdo se bude chtít podělit o svůj názor.

To by bylo zatím vše, hyvää yötä.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 saskie saskie | E-mail | Web | 20. července 2012 v 20:55 | Reagovat

Ahoj, mohla bych poprosit o hlas zde?
http://dankak.blog.cz/1207/posledne-kolo-sonr
Jsem tam jako Saskie. Moc ti děkuji za podporu a omlouvám se za reklamu, nikdy jsem si nemyslela že klesnu na takovou úroveň že budu obíhat blogy a žádat o hlas, ale tak... promiň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama